Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість шаблонів відбитка пальця | 3000 |
| Протокол зв'язку | RS-485 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Комплектація | |
| Монітор | TFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| ROM/RAM | 8/1 Гб |
| Інтеграція із системами та ПЗ | Да |
| Інтерфейс зв'язку | TCP/IP, RS485, Wiegand вхід/вихід |
| Інтерфейси введення | AUX |
| Інтерфейси виходу | дверний замок, дверний датчик, дзвінок, кнопка виходу, тривога |
| Вага | 1520 г |
| Вага брутто | 1520 |
| Висота | 212 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дисплей | 5" TFT кольоровий сенсорний |
| Довжина: | 51 |
| Камера | 2МП |
| Компанія-виробник | ZKTeco |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість шаблонів обличчя | 6000 |
| Метод роботи | обличчя, малюнок вен долоні, карта, пароль, програма |
| Операційна система | Linux ZKBioAccess IVS |
| Пам'ять відбитків пальця | 3000 долонь |
| Пам'ять карт і подій | 10 000 карток/200 000 подій |
| Пам'ять облич | 6000 |
| Процесор | Двоядерний процесор 1 ГГц |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 100 x 270 мм |
| Розміри | 104х212х51 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Тип пристрою | Термінали |
| Ширина | 104 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 820 ₴


