дротових зон - 8; в разі пожежного застосування - як 2-х дротове, так і 4-х дротове підключення; керованих виходів - 4; підключаються сирен - 1; Тампери - 1; типи зон: охоронна, 24-годинна, затримана, прохідна, постановочна, пожежна, "залишаюся вдома"; кількість охоронних груп - 16; кількість призначених для користувача ключів в групі - 16; типи груп: звичайні, залежні по логіці "І", залежні по логіці "АБО"; вбудований контроллер АКБ; контроль наявності сирени
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 240 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 91 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPRS | 2 х sim-картки |
| Вага | 1420 г |
| Вага брутто | 1420 |
| Додатково | контролер заряду акумулятора |
| Живлення | 220В АС, 12В від акумулятор |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. кількість користувачів | 512 |
| Метод роботи | дротовий |
| Провідні зони | 8 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 325 x 255 x 95 мм |
| Розміри | 300x240x91 мм |
| Розширення | 128 пожежних шлейфів, 144 провідних шлейфа, 16 груп, 32 нормально-замкнутих сповіщувача в зоні |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Централі |
| У комплекті | Інструкція з експлуатації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 467 ₴


