Дифавтомат ЕТІ KZS-2M C 20/0.03 10kA

● Номінальний струм (A): 20A,
● Тип: AC,
● Номінальний струм витоку (A): 0.03A,
● Характеристика спрацювання: C,
● Кількість полюсів: 1+N,
● Вимикаюча здатність (кА): 10kA,
● Номінальна частота (Hz): 50Hz/60Hz,
● Номінальний перетин: 1mm²-25mm²,
● Стандарт: IEC/EN 61009
● Тип: AC,
● Номінальний струм витоку (A): 0.03A,
● Характеристика спрацювання: C,
● Кількість полюсів: 1+N,
● Вимикаюча здатність (кА): 10kA,
● Номінальна частота (Hz): 50Hz/60Hz,
● Номінальний перетин: 1mm²-25mm²,
● Стандарт: IEC/EN 61009
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 260 г |
| Вага брутто | 260 |
| Компанія-виробник | ЕТІ |
| Країна-виробник | Китай |
| Мережа | 1+N |
| Номінальний струм, А | 20 |
| Особливості | 1mm²-25mm² |
| Підключення | AC |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 75 x 40 x 90 мм |
| Стан | Нове |
| Стандарти | IEC/EN 61009 |
| Характеристика спрацьовування | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 898 ₴

