Холодильник однокамерний Ardesto DFM-50W

● Модель DFM-50X із загальним об'ємом 50 л має невелику вбудовану морозильну камеру на 7 літрів,
● Внутрішній простір холодильника поділено на два відсіки, а на дверцятах передбачено дві полиці для різних баночок та напоїв,
● Висота холодильника – всього 49 см, а вага складає 13. 7 кг, тому Ardesto DFM-50X ідеально впишеться у невеликому приміщенні, наприклад, у номері готелю, кафе чи літній кухні,
● Простір всередині вистачить для найнеобхідніших продуктів та напоїв.
● Внутрішній простір холодильника поділено на два відсіки, а на дверцятах передбачено дві полиці для різних баночок та напоїв,
● Висота холодильника – всього 49 см, а вага складає 13. 7 кг, тому Ardesto DFM-50X ідеально впишеться у невеликому приміщенні, наприклад, у номері готелю, кафе чи літній кухні,
● Простір всередині вистачить для найнеобхідніших продуктів та напоїв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 460 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14600 г |
| Вага брутто | 14600 |
| Вага (кг) | 13.7 |
| Довжина: | 510 |
| Компанія-виробник | ARDESTO |
| Країна-виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Об'єм, л | 50 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 490 x 460 x 510 мм |
| Розміри | 47,2 х 49,2 х 45 см |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип | Холодильник з морозильною камерою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 521 ₴

