Брелок прямокутний EM-Marine + MIFARE (125KHz и 13,56Mhz)

- В наявності
- Код: 204743
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безконтактна proximity-карта доступу Стандарт: EM+Mifare
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 20 г |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 20 x 5 x 10 мм |
| Стан | Нове |
| Частотна характеристика | 125 кГц і 13,56 мГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴

