Розподільчий бокс Light Vision VLC-05BX

● Матеріал корпусу пластик,
● Розміри 250 х 210 х 100 мм
● Розміри 250 х 210 х 100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.48 кг |
| Висота без опор | 105 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 0,48 |
| Висота | 105 мм |
| Висота, мм | 250 |
| Глибина, мм | 100 |
| Довжина: | 260 |
| Компанія-виробник | Light Vision |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 230 x 105 x 260 мм |
| Тип пристрою | Бокси монтажні |
| Ширина, мм | 210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

