Комутатор 24 порти керований Ruijie Reyee RG-NBS3100-24GT4SFP-V2 L2

влевовправо
- В наявності 9 од.
- Код: 201551
10 119 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Downlink порти: 24x RJ45 (10/100/1000M),
● Uplink порти: 4 x 1000BASE-X SFP,
● Комутаційна здатність 56 Гбіт/с,
● Швидкість пересилання 42 мп/с,
● Живлення: 100-240В AC,
● Робоча температура: 0º - + 45ºC,
● 440x165х44мм
● Uplink порти: 4 x 1000BASE-X SFP,
● Комутаційна здатність 56 Гбіт/с,
● Швидкість пересилання 42 мп/с,
● Живлення: 100-240В AC,
● Робоча температура: 0º - + 45ºC,
● 440x165х44мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 24 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Керований рівня 2 |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| VLAN | Підтримує 4094х |
| Буферна пам'ять | 4.1 Mбіт/с |
| Вага | 2800 г |
| Вага брутто | 2800 |
| Висота | 165 мм |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина: | 44 |
| Компанія-виробник | Ruijie |
| Країна-виробник | Китай |
| Макс. пропускна спроможність | 56 Гбіт/с |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Порти (DownLink) | 24 10/100/1000Base-T |
| Порти (Uplink) | 4 SFP 1000Base-X |
| Робоча температура | 0 ℃ -50 ℃ |
| Розмір таблиці MAC | 8К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 100 x 530 мм |
| Розміри | 440 х 165 х 44 мм |
| Строк гарантії | 60 міс. |
| Швидкість пересилання пакетів | 42 мп/с |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 119 ₴


