Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1203LED(P) 12В 3А

влевовправо
- В наявності 5 од.
- Код: 204738
824 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц,
Вихідна напруга 12 В,
Вихідний струм номінальний 3 А, максимальний 3.6 А,
Акумулятор 7 Аг,
Потужність 36 Вт,
Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А
Вихідна напруга 12 В,
Вихідний струм номінальний 3 А, максимальний 3.6 А,
Акумулятор 7 Аг,
Потужність 36 Вт,
Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 800 г |
| Вага брутто | 800 |
| Вхідна напруга | 190-265В |
| Захист | короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, перевантаження |
| Компанія-виробник | Kraft |
| Країна-виробник | Китай |
| Потужність | 36 Вт |
| Резервна батарея акумулятора | 7Аг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 205 x 85 x 245 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Джерела безперебійного живлення 12-24В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 824 ₴





