Комутатор 10 портів керований Ruijie RG-ES210GS-P PoE

влевовправо
● Downlink порти: 10x RJ45 (1000M) - 8x з підтримкою PoE,
● Uplink порти: 1x combo SFP (1000M),
● Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+)/ бюджет 120 Вт,
● Живлення: DC 54В,
● Робоча температура: 0º - + 40ºC,
● 202x108x28 мм
● Uplink порти: 1x combo SFP (1000M),
● Протокол PoE: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+)/ бюджет 120 Вт,
● Живлення: DC 54В,
● Робоча температура: 0º - + 40ºC,
● 202x108x28 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Загальна кількість портів | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип комутатора | Керований рівня 2 |
| Додаткові | |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| VLAN | 16 |
| Буферна пам'ять | 1.5 Мбіт/с |
| Вага | 1380 г |
| Вага брутто | 1640 |
| Висота | 108 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина: | 28 |
| Живлення | 54В DC, 2.4A |
| Компанія-виробник | Ruijie |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 10 шт. |
| Макс. пропускна спроможність | 20 Гбіт/с |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Порти (DownLink) | 8x 10/100/1000Base-T |
| Порти (Uplink) | 1x combo SFP |
| Потужність споживання | 130 Вт |
| Робоча температура | 0°C - +40°C |
| Розмір таблиці MAC | 4К |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 80 x 290 мм |
| Розміри | 202 x 108 x 28 мм |
| Споживана потужність PoE | 120 Вт |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Швидкість пересилання пакетів | 14.8 мп/с |
| Ширина | 202 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 314 ₴



