Мережевий фільтр Gembird SPG5-G-15B-PRO 4.5 м кабель 5 розеток

влевовправо
● Напруга: 220 В, 50 Гц,
● Максимальне поглинання струму імпульсної перешкоди 4500 А,
● Автоматичний запобіжник: 10 А,
● Максимальна енергія, що поглинається (при тривалості стрибка напруги 2мкс): 125 Дж,
● Довжина: 4.5 м,
● Перетин кабелю: 1 мм2
● Максимальне поглинання струму імпульсної перешкоди 4500 А,
● Автоматичний запобіжник: 10 А,
● Максимальна енергія, що поглинається (при тривалості стрибка напруги 2мкс): 125 Дж,
● Довжина: 4.5 м,
● Перетин кабелю: 1 мм2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 660 г |
| Вага брутто | 660 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 340 |
| Довжина кабеля, м | 4.5 |
| Заземлення | Підтримує |
| Компанія-виробник | Gembird |
| Країна-виробник | Нідерланди |
| Кількість розеток | 5 |
| Особливості | перетин кабелю: 1 мм2, вимикач зі світлодіодом |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 50 x 340 мм |
| Тип пристрою | Подовжувач |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴


