● Тип акумулятора: GL (гель),
● Вихідна напруга: 12 В,
● Ємність акумулятора: 40 А•г,
● Розміри: 198х165x170 мм,
● Вага: 12.1 кг
● Вихідна напруга: 12 В,
● Ємність акумулятора: 40 А•г,
● Розміри: 198х165x170 мм,
● Вага: 12.1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 40 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 40 А•г |
| Вага | 12100 г |
| Вага брутто | 11900 |
| Вихідна напруга | 12В В |
| Компанія-виробник | Merlion |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 190 x 220 мм |
| Розміри | 198х165x170 мм |
| Тип пристрою | Свинцеві акумулятори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 392 ₴


