Шафа коммутаційна настінна 9U 600x450 розбірна WMNC-9U-FLAT Hypernet

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 202143
6 171 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робоча висота – 9U, Ширина – 600 мм, Глибина – 450 мм, Максимальна робоча глибина для встановлення обладнання – 380 мм, Товщина металу деталей корпусу – 1 мм, Конструктив – розбірний, Максимальне навантаження – 60 кг, Напрямні 19″ - 1 пара, передні, що регулюються по глибині, Вага: 18,02 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hypernet |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип корпусу | Шафа телекомунікаційна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.28 кг |
| Висота без опор | 600 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 16,28 |
| Висота | 600 мм |
| Довжина: | 500 |
| Компанія-виробник | Hypernet |
| Конструкція | Розбірна |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 60,0 |
| Розмір | 9U, 600x450 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 600 x 500 мм |
| Тип пристрою | Серверні шафи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 171 ₴




