Камера Uniview - це професійне рішення для систем охоронного відеоспостереження.
Камери Uniview відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем і дозволяють створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу і складності. Устаткування підтримує відкритий галузевий стандартам ONVIF і при необхідності легко інтегрується з технікою сторонніх виробників, охоронними системами та СКУД.
IP-відеокамера Uniview IPC3624LE-ADF28K-WP серії OwlView з високою роздільною здатністю та технологією ColorHunter, яка забезпечує чітке та насичене зображення навіть у складних умовах освітлення.
Особливості:
Високоякісне зображення з 4-мегапіксельним CMOS-сенсором 1/1,8 дюйма та об'єктивом із великою діафрагмою F1.0,
4 МП (2688 × 1520)@25/20 кадрів/с, 4 МП (2560 × 1440)@25/20 кадрів/с, 3 МП (2304 × 1296)@30/25 кадрів/с, 2 МП (1920 × 1080)@30/25 кадрів/с,
Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG,
Підтримка технології ColorHunter з технологією Wise-ISP, яка глибоко оптимізує колір, деталізацію та ефекти розмиття в умовах надзвичайно слабкого освітлення,
Смарт функції: Виявлення вторгнення, перетин лінії (обидва типи виявлення базуються на виявленні людського тіла та транспортного засобу), виявлення руху, ультравиявлення руху, сигналізація про втручання, виявлення звуку,
Технологія true WDR 120 дБ забезпечує чітке зображення в умовах сильного освітлення,
Підтримка режиму коридору 9:16,
Вбудований мікрофон,
Біле світло, відстань теплого світла до 30 м,
Підтримка карт Micro SD до 512 ГБ,
Захист IP67,
Підтримка живлення PoE постачання,
3-осьовий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 450 г |
| Висота | 106 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 118 мм |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 4 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120dB |
| Аудіо вхід | Немає |
| Аудіовихід | Немає |
| Вбудований динамік | Немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >52dB |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 30 м |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | Детекція: 43.4 ,м, Спостереження: 17.4 ,м, Розпізнавання: 8.7 ,м, Ідентифікація: 4.3 ,м. |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Захист від перенапруги | 4KV |
| Значення діафрагми | F1.0 |
| Компанія-виробник | Uniview |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 60.5° |
| Кут огляду по горизонталі | від 101 до 110 |
| Максимальна роздільна здатність | 4 Мп (2688*1520) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал + пластик |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC3624LE-ADF28K-WP |
| Оптичні технології | ColorHunter |
| Поворот зображення | Режим коридору |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, SNMP, QoS, RTMP,SSL/TLS , |
| Профіль ONVIF | Profile G, Profile S, Profile T |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча вологість | Не більше 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В, PoE (802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 4 Мп |
| Розмір матриці | 1/1.8″ |
| Розміри | Φ118x106 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,0005 лк |
| Світлочутливість (детально) | 0.0005lux (F1.0, AGC ON) |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Перетин лінії, Виявлення руху, Ультразвукове виявлення руху, Детекція людини, Детекція транспортного засобу, Сигналізація втручання, Виявлення звуку, Інтелектуальне запобігання вторгненню |
| Споживання | 5.9 Вт |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Видиме світло |
| Тип та обсяг карти | Micro SD до 128 ГБ |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Турельна |
| Формат стиснення аудіо | G.711U, G.711A |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Частота кадрів | 25 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | Основний потік: 4 МП (2688*1520), макс. 25 кадрів в секунду, 4 МП (2560*1440), макс. 25 кадрів в секунду, 3 Мп (2304*1296), Макс. 30 кадр./с, 1080P (1920*1080), максимум 30 кадрів в секунду. Додатковий потік: 720P (1280*720), макс. 30 кадрів/с, D1... |
| Швидкість затвора | 1 ~ 1/100000 с |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 4 916 ₴



