Камера Uniview - це професійне рішення для систем охоронного відеоспостереження.
Камери Uniview відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем і дозволяють створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу і складності. Устаткування підтримує відкритий галузевий стандарт ONVIF і при необхідності легко інтегрується з технікою сторонніх виробників, охоронними системами та СКУД, а також підтримується професійним галузевим ПО Milеstone.
Устаткування для систем відеоспостереження марки Uniview вже багато років присутній на ринку і користується заслуженою популярністю у фахівців-інсталяторів. Висока якість зображення і безвідмовна робота стали запорукою успіху техніки Uniview. Камери Uniview привносять в IP відеоспостереження кілька корисних можливостей, серед яких: розвинені функції автономної відеоаналітики, інтелектуальне підсвічування, що усуває засвітлення, підтримка прогресивного алгоритму компресії Н.265 і ін.
Особливості використанняIP-відеокамера вулична Uniview IPC2328SB-DZK-I0 створена з використанням найбільш сучасних і прогресивних технічних рішень. Камера дозволяє отримати деталізоване зображення високої якості при роботі в звичайних або складних умовах освітленості, і навіть знімає в повній темряві. Нічна ІЧ підсвічування даної камери має інтелектуальне підстроювання яскравості, що дозволяє уникнути «засвіти» об'єктів, розташованих близько до камери - наприклад, осіб наблизилися людей. Це дозволяє зберегти на відео добре помітні деталі, що дуже важливо для високорівневих охоронних систем. Інтелектуальний алгоритм управління дозволяє навіть «вести» об'єкт в кадрі, постійно підлаштовуючи яскравість ІЧ підсвічування оптимальним чином, для кращої якості зображення. Ця особливість підкреслює професійну орієнтованість серії Uniview, адже більшість IP-відеокамер у схожій цінової категорії аналогічної можливості не мають.
Розширені можливості відеомоніторингу включають:
Перегляд відео в режимі «онлайн» і автоматичний або ручний ситуаційний менеджмент,
Можливість налаштування детектора руху як по стандартній сітці, так і по окремих зонах (до 4-х) з різною чутливістю,
Доступність в режимі 24/7 і високий рівень відмовостійкості,
Можливість передачі трьох відеопотоків для балансування навантаження на мережу передачі даних.
Високоякісне зображення з 8-мегапіксельним 1/2,8-дюймовим CMOS-сенсором,
8 МП (3840*2160) при 20 кадрах/с, 5 МП (3072*1728) при 30/25 кадрах/с, 4 МП (2560*1440) при 30/25 кадрах/с, 2 МП (1920*1080) при 30/25 кадрах/с,
Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG,
Смарт функції: Розумне запобігання вторгненням, включаючи виявлення перетину лінії, вторгнення, входу в зону, виходу з зони. На основі класифікації цілей, інтелектуальне запобігання вторгненням значно зменшує кількість хибних спрацьовувань, спричинених листям, птахами, світлом тощо, точне фокусування на людях, моторних та немоторних транспортних засобах. Інтелектуальний підрахунок потоку людей та моніторинг щільності натовпу,
Технологія LightHunter забезпечує надвисоку якість зображення в умовах низької освітленості,
Технологія True WDR 120 дБ забезпечує чітке зображення в умовах сильного освітлення,
Підтримка коридору 9:16 Режим,
Сигналізація: 1 вхід/1 вихід, Аудіо: 1 вхід/1 вихід,
Розумне ІЧ-підсвічування, відстань ІЧ-підсвічування до 50 м,
Підтримка карт Micro SD на 256 ГБ,
Вандалостійкість IK10,
Захист IP67,
Підтримка живлення PoE.
Професійна IP камера Uniview пропонує розширені можливості при відстеженні тривожних подій, забезпечує гарантовано високий рівень відмовостійкості і безпеки, здійснює візуальну реєстрацію відбувається. Камера забезпечує тривожне сповіщення користувачів системи охоронного відеоспостереження і здатна працювати з професійним ПО для систем відеоспостереження. Така камера робить роботу системи IP-відеоспостереження максимально ефективної і надійної, повністю відповідаючи високими критеріями професійного використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Uniview |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Живлення | PoE |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Ширина | 245 мм |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Максимальне значення фокусної відстані | 12 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 8 мм |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Фокусна відстань | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| HLC | Є |
| OSD | До 8 зон |
| PoE (живлення через Ethernet) | Є |
| PoE стандарт | IEEE 802.3af/PoE |
| WDR (dB) | 120 dB |
| Аудіо вхід | Є |
| Аудіовихід | Є |
| Вага | 92000 г |
| Вбудований динамік | Немає |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >56dB |
| Дальність підсвічування | від 30 до 50 м |
| Дальність підсвічування (Max) | 50 м |
| Двостороннє аудіо | Є |
| День/ніч | Є |
| Дистанції розпізнавання (DORI) | Лінза 2,8 мм: Детекція: 86,9 м, Спостереження: 34,8 м, Розпізнавання: 17,4 м, Ідентифікація: 8,7 м Лінза 12 мм: Детекція: 372,4 м, Спостереження: 149 м, Розпізнавання: 74,5 м, Ідентифікація: 37,2 м |
| Довжина хвилі ІЧ підсвічування | 850 нм |
| Діапазон робочих температур | -30 °C ~ +60 °C |
| Захист від перенапруги | 6KV |
| Значення діафрагми | F1.6 |
| К-ть тривожних виходів | 1 |
| К-ть тривожних входів | 1 |
| Компанія-виробник | Uniview |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду по вертикалі | 54.2°~ 16.3° |
| Кут огляду по горизонталі | від 101 до 110 |
| Максимальна роздільна здатність | 8 Мп (3840*2160) |
| Маски приватності | Є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мережеві інтерфейси | Ethernet 100 Мбіт/с |
| Мoдель | IPC2328SB-DZK-I0 |
| Оптичні технології | LightHunter |
| Поворот зображення | Режим коридору |
| Протитуманний | Цифровий |
| Протоколи | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, 802.1x, SNMP, QoS |
| Профіль ONVIF | Profile G, Profile S, Profile T |
| Підтримка Wi-Fi | Немає |
| Регіони інтересу (ROI) | Є |
| Робоча вологість | Не більше 95% |
| Робоча напруга | DC 12 В, PoE (802.3af) |
| Роздільна здатність камери (Мп) | 8 Мп |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 245 х 86 х 72 мм |
| Світлочутливість (Max) | 0,0025 лк |
| Світлочутливість (детально) | Колір: 0,0025 люкс (F1.6, AGC увімкнено), 0 люкс з увімкненим ІЧ-підсвічуванням |
| Слот для SD карти пам'яті | Є |
| Смарт функції | Є |
| Смарт-функції | Детекція людини, Детекція транспортного засобу, Інтелектуальне запобігання вторгненню, Перетин лінії, Підтримка фільтрації помилкових тривог, Вхід/вихід з області, Визначення щільності натовпу, Підрахунок людей |
| Споживання | Max. 10.5 W |
| Ступінь захисту, вандалозахисту | IP67, IK10 |
| Технологія передачі відео | IP |
| Тип підключення | Дротовий |
| Тип підсвітки | Інфра червона |
| Тип та обсяг карти | Micro SD card (до 256 Гб) |
| Тип пристрою | Камери |
| Форм-фактор | Циліндрична |
| Формат стиснення аудіо | G.711 |
| Формат стиснення відео | Н.264, H.265, MJPEG, Ultra 265 |
| Частота кадрів | 30 к/с |
| Частота кадрів (повне розшифрування) | 8MP (3840*2160), Max 20fps, 5MP (3072*1728), Max 30fps, 4MP (2560*1440), Max30fps, 1080P (1920*1080), Max 30fps, 720P (1280*720), Max 30fps, D1 (720*576), Max 30fps, 640*360,Max 30fps, 2CIF(704*288), Max 30fps, CIF(352*288), Max 30fps |
| Швидкість затвора | 1 -1/100000 c |
| Шумозаглушення | 2D/3D DNR |
- Ціна: 12 781 ₴




