Драбина KRAUSE Corda шарнірна 4х5

влевовправо
KRAUSE MultiMatic - універсальні шарнірні сходи, які застосовуються як звичайні приставні сходи, двосторонні драбини або як робочий поміст. Особливість моделі у можливості приводу системи шарнірів однією рукою (SpeedMatic System), що дозволяє складати та розкладати сходи швидко та без зайвих зусиль. у приватних котеджах та для різноманітних робіт на висоті в офісах, магазинах, ресторанах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 16200 г |
| Вага брутто | 16320 |
| Висота | 360 мм |
| Довжина: | 1500 |
| Компанія-виробник | KRAUSE |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Кількість сходинок | 20 |
| Робоча висота | 3.5 -6.8 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 360 x 1500 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 619 ₴



