Алюмінієві трисекційні сходи універсального застосування можуть використовуватися як звичайні приставні сходи, висувні сходи або як драбини. Також є в наявності модифікація Корда 3х8, яка має додаткову варіацію використання – на сходових маршах. Є незамінним помічником для робіт з упорядкування фасадів офісів, магазинів, ресторанів, а також для побутових потреб у приватних котеджах та дачах. Це найпростіша та економічна серія, націлена на споживачів, які використовують сходи у господарських цілях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krause |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12000 г |
| Вага брутто | 12380 |
| Висота | 180 мм |
| Довжина: | 2220 |
| Компанія-виробник | KRAUSE |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Кількість сходинок | 3х8 |
| Максимальне навантаження | 150 |
| Матеріал | Алюміній/сталь |
| Робоча висота | 5.4 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 470 x 180 x 2220 мм |
| Розміри | 2,25х0,46х0,18 м |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 107 ₴


