Кабель 8х0.22 екран Vector (бух. 100м) Allarm

Переріз , мм2 0.22мм, Кількість жил 8, Наявність екрану да, Матеріал жили (провідника) біметал, Бухта 100 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Китай |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Матеріал жили | Біметал |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 8 |
| Площа перетину | 0.22 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 г |
| Вага брутто | 1000 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 240 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Екранування | Підтримує |
| Компанія-виробник | Vector |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал жили (провідника) | біметал |
| Переріз | 0.22 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 240 x 60 x 240 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Сигнальний |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942 ₴

