Відбійний молоток Bosch GSH 501

Зменшений контактний тиск та конфігурація ударного пневматичного механізму забезпечують оптимальну та збалансовану роботу. На 15% більша сила удару для кращого видалення матеріалу. Міцний ударостійкий корпус для найтривалішого терміну використання в порівнянні з іншими моделями цього класу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5600 г |
| Вага брутто | 9780 |
| Висота | 105 мм |
| Довжина: | 408 |
| Додаткові характеристики | Тримач SDS max |
| Компанія-виробник | Bosch |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Частота ударів при номінальній частоті обертання 2.850 уд/хв, Енергія удару 7,5 Дж |
| Потужність | 11 100 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 404 x 105 x 408 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
| Тип пристрою | Шуруповерти, дрилі, перфоратори |
| Ширина | 404 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 040 ₴

