● Дисплей 7″ кольоровий IPS екран 16:9,
● Додаткові функції індивідуальна мелодія виклику для кожної панелі, функція детекції руху, відключення підсвічування кнопок домофону, відключення звуку підтвердження натискання кнопок,
● Роздільна здатність екрану 1024×600,
● Кіл-ть панелей виклику 2,
● Кіл-ть додаткових відеокамер 2,
● Функція пам'яті 100 фото на внутрішню пам'ять + підтримка microSD карт об'ємом до 32 ГБ,
● Споживання електроенергії до 7 Вт,
● Джерело живлення ~100-240 B або +13,5 В ,
● Розміри 193 × 123 × 18 мм,
● Тип встановлення настінне накладне
● Додаткові функції індивідуальна мелодія виклику для кожної панелі, функція детекції руху, відключення підсвічування кнопок домофону, відключення звуку підтвердження натискання кнопок,
● Роздільна здатність екрану 1024×600,
● Кіл-ть панелей виклику 2,
● Кіл-ть додаткових відеокамер 2,
● Функція пам'яті 100 фото на внутрішню пам'ять + підтримка microSD карт об'ємом до 32 ГБ,
● Споживання електроенергії до 7 Вт,
● Джерело живлення ~100-240 B або +13,5 В ,
● Розміри 193 × 123 × 18 мм,
● Тип встановлення настінне накладне
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Країна виробник | Китай |
| Входи для підключення | 2 |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Загальні | |
| Вага | 560 г |
| Висота | 123 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 18 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 193 мм |
| Додаткові | |
| Датчик руху | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Монітор | |
| Монітор | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 560 |
| Дисплей | 7″ кольоровий IPS екран 16:9 |
| Компанія-виробник | Slinex |
| Країна-виробник | Китай |
| Локальна пам'ять | 100 фото на внутрішню пам'ять + підтримка microSD карт об'ємом до 32 ГБ |
| Монтаж | накладний |
| Особливості | індивідуальна мелодія виклику для кожної панелі, функція детекції руху, відключення підсвічування кнопок домофону, відключення звуку підтвердження натискання кнопок |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Підключення | викличних панелей 2, додаткових відеокамер 2 |
| Роздільна здатність дисплея | 1024×600 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 140 x 35 x 250 мм |
| Розміри | 193×123×18 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 639 ₴




