Відеодомофон Slinex SL-10N Cloud здатний повністю замінити відеореєстратор. Він оснащений квадратором, підтримує карти пам'яті до 256 ГБ та дозволяє програмно виявляти рух на всіх 4 каналах одночасно. Великий 10-дюймовий сенсорний IPS екран з покращеним графічним інтерфейсом дозволяє переглядати зображення з підключених камер AHD або IP. SL-10N Cloud оснащений програмною детекцією руху. Це означає, що у разі виявлення руху перед камерами домофон автоматично почне запис відео, навіть якщо ніхто не натиснув кнопку виклику на панелі. Ви можете підключити до свого SL-10N Cloud 2 камери відеоспостереження та 2 панелі виклику для більшого охоплення території. Запис руху буде здійснюватися по всіх 4 каналах одночасно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Загальні | |
| Вага | 1680 г |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 24 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 304 мм |
| Додаткові | |
| Датчик руху | Так |
| Монітор | |
| Монітор | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1680 |
| Дисплей | 10” сенсорний IPS екран 16:9 |
| Додатково | Мелодія MP3 як мелодія дзвінка ,Режим «Не турбувати» ,Три часові режими рівня гучності |
| Діагональ екрана (дюйм) | 10 |
| Компанія-виробник | Slinex |
| Країна-виробник | Китай |
| Локальна пам'ять | Відео на карту пам'яті об'ємом до 256 ГБ |
| Монтаж | накладний |
| Особливості | Переадресація виклику на додаток Slinex Smart Call , Підключення IP та аналогових відеокамер , Вбудований Wi-Fi , Підключення до мережі Ethernet , Віддалений перегляд панелей та камер , Квадратор , Програмна та апаратна детекція руху , окремої мелодії дзв |
| Потужність споживання | 21 Вт |
| Підключення | 2 викликові панелі + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність дисплея | 1024×600 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 300 x 65 x 306 мм |
| Розміри | 304×190×24 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 755 ₴


