Розетка 2-на з з/к Schuko RHE-2s(біла/біла кришка, IP54) ETI Hermetics 4668019

- В наявності 5 од.
- Код: 204701
320 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Номінальний струм: 16 А,
● Ступінь захисту від пилу та вологи: IP54 ,
● Захисні шторки,
● Наявність заземлення,
● Габаритні розміри (ШхВхГ): 127х70х50 мм
● Ступінь захисту від пилу та вологи: IP54 ,
● Захисні шторки,
● Наявність заземлення,
● Габаритні розміри (ШхВхГ): 127х70х50 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 160 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 160 |
| Компанія-виробник | ETI |
| Країна-виробник | Словенія |
| Номінальний струм, А | 16 |
| Особливості | захисні шторки, кришка, IP54 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 50 x 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴

