Свинцево-кислотна акумуляторна батарея Ritar DG12-100 100А•г 12В гелева

- В наявності
- Код: 204697
9 366 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія DG (GEL глибокого циклу) є гелевою батареєю з 15-річним розрахунковим терміном служби. Відмінно підходить для роботи в простої або частого циклу заряду розряду. Використовуючи міцні осередки, якісний свинець та запатентований електроліт GEL, серія DG пропонує відмінну відновлюючу здатність після глибокого розряду. Підходить для систем сонячної та вітряної генерації, ДБЖ з глибоким розрядом тощо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 328 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 100 А•г |
| Вага | 29000 г |
| Вага брутто | 29620 |
| Вихідна напруга | 12В В |
| Компанія-виробник | Ritar |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 200 x 270 x 355 мм |
| Розміри | 328 x 172 x 215 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Свинцеві акумулятори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 366 ₴

