Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205DIN(P)

- В наявності 2 од.
- Код: 204692
1 003 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц,
● Номінальна вихідна напруга 12 В, діапазон напруги 12-14 В, номінальний вихідний струм 5 А,
● Номінальна вихідна потужність 70 Вт,
● Два канали навантаження,
● Струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А,
● LED-індикація,
● Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ,
● Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15,
● Пластиковий корпус з розмірами 89 / 92 / 56 мм.
● Номінальна вихідна напруга 12 В, діапазон напруги 12-14 В, номінальний вихідний струм 5 А,
● Номінальна вихідна потужність 70 Вт,
● Два канали навантаження,
● Струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А,
● LED-індикація,
● Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ,
● Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15,
● Пластиковий корпус з розмірами 89 / 92 / 56 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага брутто | 300 |
| Вихідний струм | 5А |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Компанія-виробник | Kraft |
| Країна-виробник | Китай |
| Потужність | 70 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 60 x 95 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.5 А |
| Тип пристрою | Джерела безперебійного живлення 12-24В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 003 ₴

