Кабель Choetech XCC-1015 2м Black USB-C to USB-C PD60W

- В наявності 1 од.
- Код: 204696
203 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Вихід: 20 В/3 А (максимум),
● Максимальна потужність 60 Вт,
● Швидкість передачі даних до 480 Мбіт/с, підтримка стандарту USB 2.0,
● Підтримує технологію Power Delivery для швидкого заряджання,
● Нейлонове обплетення витримує тест на знос і розрив понад 10000 разів, гарантуючи тривалий термін служби без втрати якості,
● Довжина кабелю: 2 м.
● Максимальна потужність 60 Вт,
● Швидкість передачі даних до 480 Мбіт/с, підтримка стандарту USB 2.0,
● Підтримує технологію Power Delivery для швидкого заряджання,
● Нейлонове обплетення витримує тест на знос і розрив понад 10000 разів, гарантуючи тривалий термін служби без втрати якості,
● Довжина кабелю: 2 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 г |
| Вага брутто | 50 |
| Висота | 20 мм |
| Виходи | USB-C |
| Входи | USB-C |
| Довжина: | 120 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | Швидка зарядка PD3.0 |
| Потужність | 60 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 20 x 120 мм |
| Тип пристрою | Кабелі для гаджетів |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴

