Адаптер Choetech PD6052 White PD35W GAN A+C

влевовправо
● LED-дисплей для відображення стану заряджання,
● Вихід 1 USB Type-C: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.91А, 15В/2.33А, 20В/1.75А (35 Вт макс.),
● Вихід 2 USB Type-A: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.5А, 20В/1.5А (30 Вт макс.),
● Спільний вихід (USB Type-A + USB Type-C): 5В/3.4А (17 Вт макс.),
● Підтримка протоколів швидкого заряджання PD3.0, QC3.0, Apple-2.4A,
● Підтримка технології PPS (Programmable Power Supply) дозволяє автоматично підлаштовувати параметри напруги та струму під конкретний пристрій.
● Вихід 1 USB Type-C: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.91А, 15В/2.33А, 20В/1.75А (35 Вт макс.),
● Вихід 2 USB Type-A: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.5А, 20В/1.5А (30 Вт макс.),
● Спільний вихід (USB Type-A + USB Type-C): 5В/3.4А (17 Вт макс.),
● Підтримка протоколів швидкого заряджання PD3.0, QC3.0, Apple-2.4A,
● Підтримка технології PPS (Programmable Power Supply) дозволяє автоматично підлаштовувати параметри напруги та струму під конкретний пристрій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 100 |
| Виходи | USB Type-C: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.91А, 15В/2.33А, 20В/1.75А (35 Вт макс.), USB Type-A: 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.5А, 20В/1.5А (30 Вт макс.) |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | LED-дисплей , Підтримка протоколів швидкого заряджання PD3.0, QC3.0, Apple-2.4A. |
| Потужність | 35 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 130 x 100 мм |
| Тип пристрою | Адаптери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533 ₴




