Патч панель 24 портів UTP

влевовправо
● Кількість портів 24,
● Тип патч-панелі мережева RJ-45,
● Екранування UTP,
● Висота, U 1
● Тип патч-панелі мережева RJ-45,
● Екранування UTP,
● Висота, U 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 780 г |
| Вага брутто | 780 |
| Довжина: | 500 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | 24 портів настінна UTP |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 55 x 500 мм |
| Тип пристрою | Патч-панелі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴


