Лiхтар LED EMOS P4537 330лм 1200 мА•г

влевовправо
● Тип акумулятора: 1, 200 мА·год/3,7 В,
● Водонепроникність: так (IP43),
● Час роботи: 3–7 годин,
● Час заряджання: 2–4 години,
● Світловий потік: COB LED 100% – 330 лм, COB LED 33% – 100 лм, SMD LED 100% – 60 лм,
● Далекий світловий потік: COB LED 100% – 25 м, COB LED 33% – 15 м, SMD LED 100% – 45 м,
● Тип живлення: USB C,
● Особливості: швидке увімкнення/вимкнення, захист акумулятора,
● В комплекті: поворотна ручка, 1 затискач, 1 магніт, 1 гачок,
● Вага: 110 г,
● Розміри: 41 × 29 × 154 мм
● Водонепроникність: так (IP43),
● Час роботи: 3–7 годин,
● Час заряджання: 2–4 години,
● Світловий потік: COB LED 100% – 330 лм, COB LED 33% – 100 лм, SMD LED 100% – 60 лм,
● Далекий світловий потік: COB LED 100% – 25 м, COB LED 33% – 15 м, SMD LED 100% – 45 м,
● Тип живлення: USB C,
● Особливості: швидке увімкнення/вимкнення, захист акумулятора,
● В комплекті: поворотна ручка, 1 затискач, 1 магніт, 1 гачок,
● Вага: 110 г,
● Розміри: 41 × 29 × 154 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Довжина | 154 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 110 г |
| Вага брутто | 140 |
| Висота | 29 мм |
| Клас захисту | IP43 |
| Компанія-виробник | EMOS |
| Країна-виробник | Чехія |
| Особливості | швидке увімкнення/вимкнення, захист акумулятора, у комплекті: поворотна ручка, 1 затискач, 1 магніт, 1 гачок |
| Потік | 330 лм |
| Розмір | 41×29×154 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 190 x 45 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion 1 200 мА·г/3,7 В |
| Ширина | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 814 ₴










