Адаптер з вимикачем EMOS P00262

влевовправо
● Кількість розеток: 1×2P + PE,
● Вимикач,
● Напруга/сила струму: 250 В~/16 А макс,
● Захист від дітей,
● Ступінь захисту: IP20
● Вимикач,
● Напруга/сила струму: 250 В~/16 А макс,
● Захист від дітей,
● Ступінь захисту: IP20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 г |
| Вага брутто | 60 |
| Висота | 75 мм |
| Довжина: | 70 |
| Компанія-виробник | EMOS |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кількість розеток | 1× 2P + PE |
| Особливості | Вимикач, Захист від дітей |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 75 x 70 мм |
| Тип пристрою | Розетка |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴



