Дротовий сповіщувач руху EMOS G1150 PIR 2000W IP20

● Дальність виявлення: 6 м,
● Кут виявлення: 360°,
● Час спрацьовування: хв. 10 секунд – макс. 15 хвилин,
● Тип датчика: PIR,
● Максимальне ємне навантаження: 1000 Вт,
● Максимальне резистивне навантаження: 2000 Вт,
● Чутливість: <,3 люкс
● Кут виявлення: 360°,
● Час спрацьовування: хв. 10 секунд – макс. 15 хвилин,
● Тип датчика: PIR,
● Максимальне ємне навантаження: 1000 Вт,
● Максимальне резистивне навантаження: 2000 Вт,
● Чутливість: <,3 люкс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вага | 140 г |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Принцип роботи сповіщувача | Оптико-електронний (пасивний) |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 140 |
| Компанія-виробник | EMOS |
| Країна-виробник | Чехія |
| Метод роботи | PIR |
| Особливості | максимальне ємнісне навантаження: 1000 Вт, максимальне резистивне навантаження: 2000 Вт |
| Покриття | дальність виявлення: 6 м, кут виявлення: 360 ° |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 35 x 155 x 120 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴

