Дротовий сповіщувач руху EMOS PIR IP20 C 1200W WHITE (G1130)

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 204678
275 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Дальність виявлення: 6 м,
● Кут виявлення: 360°,
● Час спрацьовування: хв. 10 секунд – макс. 7 хвилин,
● Тип датчика: PIR,
● Максимальне ємне навантаження: 300 Вт,
● Максимальне резистивне навантаження: 1200 Вт,
● Чутливість: <,3 люкс
● Кут виявлення: 360°,
● Час спрацьовування: хв. 10 секунд – макс. 7 хвилин,
● Тип датчика: PIR,
● Максимальне ємне навантаження: 300 Вт,
● Максимальне резистивне навантаження: 1200 Вт,
● Чутливість: <,3 люкс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вага | 200 г |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Принцип роботи сповіщувача | Оптико-електронний (пасивний) |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 200 |
| Компанія-виробник | EMOS |
| Країна-виробник | Чехія |
| Метод роботи | PIR |
| Особливості | максимальне ємнісне навантаження: 300 Вт, максимальне резистивне навантаження: 1200 Вт |
| Покриття | дальність виявлення: 6 м, кут виявлення: 360 ° |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 160 x 125 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴



