Дротовий сповіщувач руху EMOS G1110 PIR IP20 800 Вт

● Дальність виявлення: 6 м,
● Кут виявлення: 360°,
● Час спрацьовування: 5 с, 30 с, 1 мин, 3 мин, 5 мин, 8 мин,
● Тип датчика: PIR,
● Максимальне ємне навантаження: 400 Вт,
● Максимальне резистивне навантаження: 800 Вт,
● Чутливість: 3/2000 люкс
● Кут виявлення: 360°,
● Час спрацьовування: 5 с, 30 с, 1 мин, 3 мин, 5 мин, 8 мин,
● Тип датчика: PIR,
● Максимальне ємне навантаження: 400 Вт,
● Максимальне резистивне навантаження: 800 Вт,
● Чутливість: 3/2000 люкс
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Інтерфейс | Провідний |
| Вага | 60 г |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Принцип роботи сповіщувача | Оптико-електронний (пасивний) |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 60 |
| Компанія-виробник | EMOS |
| Країна-виробник | Чехія |
| Метод роботи | PIR |
| Особливості | максимальне ємнісне навантаження: 400 Вт, максимальне резистивне навантаження: 800 Вт |
| Покриття | дальність виявлення: 6 м, кут виявлення: 360 ° |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 90 x 50 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴

