Дзвінок дверний безпровідний EMOS P5728

влевовправо
● Кількість мелодій — 52,
● Водонепроникна кнопка ,
● Можливість додати ще одну кнопку — так, макс. 6,
● Оптична сигналізація на кнопці ,
● Оптична сигналізація на дверному дзвінку ,
● Метод сполучення: автоматичне сполучення — самонавчання,
● Додаткова (запасна) кнопка — P5728T,
● Кнопка увімкнення — 1 × 12 V A23 (в комплекті),
● Досяжність кнопки — 180 м,
● Кількість приймачів в пачці — 1 шт.,
● Максимальна гучність дзвінка — 90 дБ,
● Регулювання гучності — так, 5 рівнів,
● Кількість кнопок в пачці — 1 шт.,
● Частота передавання — 433 МГц
● Водонепроникна кнопка ,
● Можливість додати ще одну кнопку — так, макс. 6,
● Оптична сигналізація на кнопці ,
● Оптична сигналізація на дверному дзвінку ,
● Метод сполучення: автоматичне сполучення — самонавчання,
● Додаткова (запасна) кнопка — P5728T,
● Кнопка увімкнення — 1 × 12 V A23 (в комплекті),
● Досяжність кнопки — 180 м,
● Кількість приймачів в пачці — 1 шт.,
● Максимальна гучність дзвінка — 90 дБ,
● Регулювання гучності — так, 5 рівнів,
● Кількість кнопок в пачці — 1 шт.,
● Частота передавання — 433 МГц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Країна виробник | Чехія |
| Кількість абонентів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Відеопанель кольорова виклична |
| Загальні | |
| Вага | 180 г |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | 433 МГц |
| Аудіо вихід | 90 дБ |
| Вага брутто | 180 |
| Живлення | батарейка 3хАААА |
| Компанія-виробник | EMOS |
| Країна-виробник | Чехія |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 35 x 230 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴



