Універсальна мийка високого тиску 2000Вт 150бар 450л/год 2E AquaClean 150

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 204682
6 670 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Потужність, Вт 2000,
● Номінальна продуктивність, л/год 330,
● Максимальна продуктивність, л/год 450,
● Номінальний тиск, бар 100,
● Максимальний тиск, бар 150,
● Максимальний вхідний тиск води, бар 10,
● Довжина шланга, м 8 ,
● Довжина кабелю живлення, м 5,
● Максимальна температура води 40°C,
● Захист IPX5, клас захисту II, захист від перегріву,
● Особливості Телескопічна ручка, вбудована бухта для шлангу, функція Auto-Stop,
● Комплектація Миття високого тиску, пістолет, подовжувач до пістолета, шланг ПВХ високого тиску, піноутворювач, щітка, щітка для коліс, сопло, турбо сопло, голка для чищення сопла, фільтр для води,
● Вага, кг 8.84
● Номінальна продуктивність, л/год 330,
● Максимальна продуктивність, л/год 450,
● Номінальний тиск, бар 100,
● Максимальний тиск, бар 150,
● Максимальний вхідний тиск води, бар 10,
● Довжина шланга, м 8 ,
● Довжина кабелю живлення, м 5,
● Максимальна температура води 40°C,
● Захист IPX5, клас захисту II, захист від перегріву,
● Особливості Телескопічна ручка, вбудована бухта для шлангу, функція Auto-Stop,
● Комплектація Миття високого тиску, пістолет, подовжувач до пістолета, шланг ПВХ високого тиску, піноутворювач, щітка, щітка для коліс, сопло, турбо сопло, голка для чищення сопла, фільтр для води,
● Вага, кг 8.84
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8840 г |
| Вага брутто | 11300 |
| Довжина: | 445 |
| Додаткові характеристики | телескопічна ручка, вбудована бухта для шланга, функція Auto-Stop |
| Компанія-виробник | 2E |
| Країна-виробник | Україна |
| Особливості | Номінальна продуктивність, л/год 330, Максимальна продуктивність, л/год 450, Номінальний тиск, бар 100, Максимальний тиск, бар 150, Максимальний вхідний тиск води, бар 10 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 365 x 575 x 445 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Садова техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 670 ₴






