Світозвуковий оповіщувач «Джміль-1» призначений для використання у системах тривожної та пожежної сигналізації. Відповідає ДСТУ EN 54-3:2003. Джерелом звукового сигналу є п’єзоелектрична сирена, джерелом світлового сигналу – яскраві SMD світлодіоди червоного кольору. «Джміль-1» виконаний у пластиковому корпусі та має захист від несанкціонованого доступу, відриву від місця встановлення, задування монтажною піною (опція). Додатково ОСЗ «Джміль-1» оснащений окремим світлодіодом «підтвердження» для відображення статусу охоронної сигналізації. Ступінь захисту корпусу IP43C дозволяє використання оповіщувачів як всередині, так і ззовні приміщень (тип В згідно ДСТУ EN 54-3:2003).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 220 г |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 41 мм |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 220 |
| Живлення | 24В, 300/200 мА |
| Клас захисту | IP 43С |
| Компанія-виробник | Tiras |
| Країна-виробник | Китай |
| Робоча температура | -25 °C — +70 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 40 x 154 x 41 мм |
| Розміри | 154х90х41 мм |
| Рівень гучності звуку | 105 дБ, 2,5 кГц -4,5 кГц |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 848 ₴





