Монтажна коробка Light Vision VLC-08B X130*130*40 мм

влевовправо
- В наявності
- Код: 204301
97 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● 130 (довжина) / 130 (ширина) / 40 (висота) мм,
● IP60,
● Пластик, стійкий до ультрафіолету та перепадів температур
● IP60,
● Пластик, стійкий до ультрафіолету та перепадів температур
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 50 г |
| Вага брутто | 50 |
| Захист | IP60 |
| Компанія-виробник | Light Vision |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | 130 x 130 x 40 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 40 x 130 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP60 |
| Тип пристрою | Розподільні коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 ₴




