Коробка розподільча квадратна зовнішня IP54, UEA (100х100x50)

влевовправо
- В наявності
- Код: 202465
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип товару коробка монтажна,
● Ступінь захисту - IP IP54,
● Матеріал корпусу поліпропілен,
● Призначення монтажної для відкритої установки,
● Розміри коробки 100х100х50
● Ступінь захисту - IP IP54,
● Матеріал корпусу поліпропілен,
● Призначення монтажної для відкритої установки,
● Розміри коробки 100х100х50
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UEA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 120 г |
| Вага брутто | 120 |
| Захист | IP54 |
| Компанія-виробник | UEA |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | 100х100х50 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 55 x 130 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Тип пристрою | Розподільні коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴


