Ящик для інструментів QBRICK SYSTEM PRO 600 EXPERT

влевовправо
- В наявності 2 од.
- Код: 204667
1 486 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Розмір зовнішній – 545 х 270 х 246 мм,
● Розмір внутрішній – 506 х 222 х 180 мм,
● Діагональ 573 мм,
● Об'єм: 22 л,
● Вага виробу: 2,9 кг
● Розмір внутрішній – 506 х 222 х 180 мм,
● Діагональ 573 мм,
● Об'єм: 22 л,
● Вага виробу: 2,9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QBRICK SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3600 г |
| Вага брутто | 3600 |
| Висота | 222 мм |
| Довжина: | 180 |
| Компанія-виробник | Qbrick System |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 260 x 560 мм |
| Розміри | внутрішній -506 х 222 х 180 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 506 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 486 ₴







