Ящик для інструментів QBRICK SYSTEM PRO 600 PROFI

влевовправо
● Розмір зовнішній – 545 x 270 x 246 мм,
● Розмір внутрішній – 506 x 222 x 180 мм,
● Діагональ 573 мм,
● Об'єм: 22 л,
● Вага виробу: 2,9 кг
● Розмір внутрішній – 506 x 222 x 180 мм,
● Діагональ 573 мм,
● Об'єм: 22 л,
● Вага виробу: 2,9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QBRICK SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3500 г |
| Вага брутто | 3500 |
| Висота | 222 мм |
| Довжина: | 180 |
| Компанія-виробник | Qbrick System |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 260 x 560 мм |
| Розміри | внутрішній -506 x 222 x 180 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 506 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 486 ₴



