Ящик для інструментів QBRICK SYSTEM PRO 500 EXPERT

влевовправо
- В наявності 1 од.
- Код: 204665
1 257 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
450 x 260 x 240 мм
Лінія PRO відрізняється унікальною у цьому класі функцією з'єднання двох ящиків за допомогою поліамідних з'єднувачів. Додаткова гумова прокладка робить ящик водонепроникним. Міцна алюмінієва ручка, поліамідні клямки та бічні з'єднувачі, а також полікарбонатні кришки органайзера гарантують багаторічну безперебійну роботу.
Лінія PRO відрізняється унікальною у цьому класі функцією з'єднання двох ящиків за допомогою поліамідних з'єднувачів. Додаткова гумова прокладка робить ящик водонепроникним. Міцна алюмінієва ручка, поліамідні клямки та бічні з'єднувачі, а також полікарбонатні кришки органайзера гарантують багаторічну безперебійну роботу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QBRICK SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2800 г |
| Вага брутто | 2800 |
| Висота | 260 мм |
| Довжина: | 240 |
| Компанія-виробник | Qbrick System |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 260 x 270 x 470 мм |
| Розміри | 450 x 260 x 240 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 257 ₴




