Ящик для інструментів QBRICK SYSTEM PRO 700 EXPERT

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 204660
1 829 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: пластик
Розмір: 650х270х272 мм
Внутрішні: 611 x 222 x 206 мм
Міцна конструкція зі спеціальними замками для модульного складання.
У верхній частині виробу знаходиться органайзер із переставними роздільниками та прозорою кришкою з полікарбонату.
Усередині встановлений знімний пластиковий лоток із ручкою.
Розмір: 650х270х272 мм
Внутрішні: 611 x 222 x 206 мм
Міцна конструкція зі спеціальними замками для модульного складання.
У верхній частині виробу знаходиться органайзер із переставними роздільниками та прозорою кришкою з полікарбонату.
Усередині встановлений знімний пластиковий лоток із ручкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | QBRICK SYSTEM |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4300 г |
| Вага брутто | 4300 |
| Висота | 222 мм |
| Довжина: | 206 |
| Компанія-виробник | Qbrick System |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 290 x 290 x 670 мм |
| Розміри | внутрішні: 611 x 222 x 206 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 611 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 829 ₴




