Плоскі круглогубці KNIPEX 26 16 200

влевовправо
● Параметри різання / дріт середньої твердості (діаметр) 3,2 мм,
● Параметри різання / твердий дріт (діаметр) 2,2 мм,
● Довжина 200 мм,
● Вага нетто 206 г
● Параметри різання / твердий дріт (діаметр) 2,2 мм,
● Довжина 200 мм,
● Вага нетто 206 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 240 г |
| Вага брутто | 240 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 210 |
| Компанія-виробник | KNIPEX |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Параметри різання / дріт середньої жорсткості (діаметр) 3,2 мм / твердий дріт (діаметр) 2,2 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 65 x 30 x 210 мм |
| Розміри | 200 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 827 ₴


