Кліщі універсальні KNIPEX 97 21 215

влевовправо
● Для різання кабелів, видалення ізоляції з проводів і опресовування ізольованих і неізольованих кабельних наконечників і штекерів,
● З ріжучими вибірками для різання мідних або латунних різьбових шпильок M 2,6, M 3, M 3,5, M 4 і M 5,
● Гвинтовий шарнір для високої стабільності і рівномірності ходу
● З ріжучими вибірками для різання мідних або латунних різьбових шпильок M 2,6, M 3, M 3,5, M 4 і M 5,
● Гвинтовий шарнір для високої стабільності і рівномірності ходу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 224 г |
| Вага брутто | 260 |
| Компанія-виробник | KNIPEX |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Метод роботи | шпильок M 2,6, M 3, M 3,5, M 4 і M 5 |
| Особливості | AWG 20 -10 0,5 -6,0 мм² |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 20 x 230 мм |
| Розміри | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 247 ₴




