Кусачки бокові (бокорізи) KNIPEX 74 02 200 Ø4.2мм

влевовправо
● Дріт середньої твердості 4,2 Ø мм,
● Рояльна струна 2,5 Ø мм,
● Ручки двокомпонентні,
● Жорсткий дріт 3,0 Ø мм,
● Тип голови поліровані,
● Довжина загальна 200 мм
● Рояльна струна 2,5 Ø мм,
● Ручки двокомпонентні,
● Жорсткий дріт 3,0 Ø мм,
● Тип голови поліровані,
● Довжина загальна 200 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага брутто | 300 |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 210 |
| Компанія-виробник | KNIPEX |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Дріт середньої твердості 4,2 мм, Рояльна струна 2,5 мм, Твердий дріт 3,0 Ø мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 20 x 210 мм |
| Розміри | 200 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 768 ₴




