Кусачки бокові (бокорізи) KNIPEX 70 02 160 Ø4,0мм

влевовправо
● Різання / м’який дріт (діаметр) 4,0 Ø мм,
● Дріт середньої твердості (діаметр) 3,0 Ø мм,
● Твердий дріт (діаметр) 2,0 Ø мм,
● Довжина 160 мм,
● Вага 206 г
● Дріт середньої твердості (діаметр) 3,0 Ø мм,
● Твердий дріт (діаметр) 2,0 Ø мм,
● Довжина 160 мм,
● Вага 206 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Вага брутто | 200 |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 170 |
| Компанія-виробник | KNIPEX |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | Різання/м'який дріт (діаметр) 4,0 Ø мм, Дріт середньої жорсткості (діаметр) 3,0 мм, Твердий провід (діаметр) 2,0 Ø мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 70 x 30 x 170 мм |
| Розміри | 160 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228 ₴




