Автоматичний стріппер KNIPEX 12 72 190

влевовправо
● Зачистка дроту до 10 мм²,
● Обтиск 4 мм² або 2x2,5 мм²,
● Сила розрізу 10 мм²
● Обтиск 4 мм² або 2x2,5 мм²,
● Сила розрізу 10 мм²
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Вага брутто | 200 |
| Компанія-виробник | KNIPEX |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Метод роботи | Зачистка дроту до 10 мм, Обтискання 4 мм² або 2x2,5 мм², Сила розрізу 10 мм ² |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 120 x 25 x 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 909 ₴




