Cантехнічні кліщі KNIPEX Cobra 87 01 180

влевовправо
● Позиції встановлення 18,
● Параметри для труб дюйми (діаметр) 1 1/2 Ø у дюймах,
● Параметри для труб (діаметр) 42 Ø мм,
● Діапазон для гайок, розмір під ключ 36 мм,
● Довжина 180 мм
● Параметри для труб дюйми (діаметр) 1 1/2 Ø у дюймах,
● Параметри для труб (діаметр) 42 Ø мм,
● Діапазон для гайок, розмір під ключ 36 мм,
● Довжина 180 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Knipex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 160 г |
| Вага брутто | 160 |
| Висота | 15 мм |
| Довжина: | 185 |
| Компанія-виробник | KNIPEX |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Особливості | для труб (діаметр) 42 Ø мм, для гайок, розмір під ключ 36 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 15 x 185 мм |
| Розміри | Довжина 180 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 418 ₴


