Кабель для сонячних панелей Одескабель H1Z2Z2-K 1*6 black (Бухта 100 м)

- В наявності
- Код: 204656
7 596 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Номін. перетин 6,
● Зовнішній діаметр 6,1,
● Допустиме струмове навантаження, при темп. +60°C 70А,
● Електричний опір жили пост. струму, при +20°C 3,39 (Ω / km),
● Номінальна напруга, AC (DC), В1000 (1500),
● Мінімальний радіус вигину при монтажі 5 діаметрів кабелю
● Зовнішній діаметр 6,1,
● Допустиме струмове навантаження, при темп. +60°C 70А,
● Електричний опір жили пост. струму, при +20°C 3,39 (Ω / km),
● Номінальна напруга, AC (DC), В1000 (1500),
● Мінімальний радіус вигину при монтажі 5 діаметрів кабелю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одескабель |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7860 г |
| Вага брутто | 7860 |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 280 |
| Довжина кабеля, м | 100 |
| Компанія-виробник | Одескабель |
| Країна-виробник | Україна |
| Переріз, мм2 | 6 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 70 x 280 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Кабель для сонячних панелей |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 596 ₴

