Кабель для з'єднання АКБ (перемичка) Одессакабель 16мм2 30см

- В наявності 5 од.
- Код: 204659
276 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Довжина провідника (з клемами) – 30см (35,5см),
● Перетин провідника – 16мм2,
● Матеріал провідника - мідь (провід ПВ-3 Одесакабель),
● Матеріал клем – мідь,
● Клема - до M8
● Перетин провідника – 16мм2,
● Матеріал провідника - мідь (провід ПВ-3 Одесакабель),
● Матеріал клем – мідь,
● Клема - до M8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 68 г |
| Вага брутто | 68 |
| Додаткові характеристики | клема M8 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | мідь 16мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 340 мм |
| Розміри | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴

