Кабель Одескабель H1Z2Z2-K 1*6 black (бухта 500 метрів)

- В наявності 8 од.
- Код: 204657
37 416 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Кількість жил 1,
● Перетин жили 6 кв.мм,
● Колір ізоляції Чорний
● Перетин жили 6 кв.мм,
● Колір ізоляції Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Одескабель |
| Країна виробник | Україна |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40400 г |
| Вага брутто | 40400 |
| Висота | 320 мм |
| Довжина: | 360 |
| Довжина кабеля, м | 500 |
| Компанія-виробник | Одескабель |
| Країна-виробник | Україна |
| Переріз, мм2 | 6 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 360 x 320 x 360 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Кабель для сонячних панелей |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 416 ₴

