Набір викруток Pro'sKit SD-9857M

24 шт. 1/4″ електричні біти для електроніки та електричного поля, підходять для дому, офісу, ПК, велосипеда тощо. 30 прецизійних біт 4 мм для ремонту мобільних телефонів, ігрових консолей, переносних пристроїв, ноутбуків, настільних ПК, планшетів, малої побутової техніки та багато іншого. Регульований подовжувач на 3 довжини до 115 мм. Перехідник від 1/4 дюйма до 4,0 мм. Швидкознімний патрон.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pro'sKit |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 520 г |
| Вага брутто | 520 |
| Висота | 220 мм |
| Довжина: | 30 |
| Компанія-виробник | Pro'sKit |
| Країна-виробник | Тайвань |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь (Cr-V) |
| Особливості | 24 бітки CR-V Ø6, 35 мм: шліцева (пласка) 4.0 мм / 5.0 мм / 6.0 мм / 7.0 мм, хрестува (hilips) PH0 / PH1 / PH2 (2 шт) / PH3, шестигранник 3.0 мм / 4.0 мм / 5.0 мм / 6.0 мм, квадрат1 / S2, позирів PZ0 PZ0 PZ1 / PZ, ключ 2, 26 мм, TT T25 T27 / |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 220 x 30 мм |
| Розміри | 24 шт. Ø 6,35 мм/30 шт. Ø 4 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ручний інструмент |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴

